Dzisiaj po mszy św. o 11:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali.
Jutro msza św. o godz. 9:00.
We wt. mszy św. nie będzie.
W środę msza św. o godz. 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. W tym dniu obchodzimy 20 rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II.
W I czwartek od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem za rodziny, i małżeństwa ku czci Świętej Rodziny. Po nabożeństwie msza św. Od tego czwartku powraca cotygodniowa czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
W I piątek odwiedziny chorych od godziny 9:00. Od 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem do NSPJ. O godz. 17:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nabożeństwie msza św. z koronką do Bożego Miłosierdzia.
W I sobotę od godz. 8:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci Matki Bożej. Po nabożeństwie msza św. W tym dniu dodatkowa msza św. o godz. 17:00.
Od przyszłej, V ndz. Wlk. Postu, do 1 listopada włącznie powraca msza św. o godz. 7:00. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o 9:00.
Nasze parafialne rekolekcje odbędą się w dniach 11-13 kwietnia.
Trwa zbiórka ofiar do skarbon na kwiaty do Grobu Pańskiego.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” za 10 zł. I inne czasopisma. Zachęcam do lektury.
Ogłoszenia o filmie „21.37” od 2 kwietnia w polskich kinach, o Drodze Krzyżowej Kobiet 4 kwietnia w Kwidzynie, oraz o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z Malborka m.in. do Ryjewa 11 kwietnia.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕