Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Dziś kolejna zbiórka na inwestycje parafialne. Na zakończenie mszy św. o 7:00 nabożeństwo majowe. Zapraszam także w tygodniu do udziału w nabożeństwach majowych.
Dziś po mszy św. o 9:00 spotkanie dla dzieci rocznicowych, a po mszy o 11:00 spotkanie dla dzieci komunijnych. I Komunia Święta w naszej parafii będzie 25 V, a rocznica Komunii Świętej 01 VI podczas mszy św. o 11:00. W dniu 31 V, w sobotę, dla dzieci komunijnych i rocznicowych zorganizowany jest wyjazd do Lichenia. Proszę rodziców obu grup o potwierdzenie deklaracji wyjazdu dzieci na tę pielgrzymkę. Jeżeli wśród parafian są chętni na wyjazd, to zapraszam do rezerwacji miejsc. Bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 18 VI, w środę, przed Bożym Ciałem.
Jutro, msza święta o 9:00 z nabożeństwem majowym.
We wt. nie ma mszy świętej.
W śr., w święto św. Macieja, apostoła, o 17:00 nabożeństwo majowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz msza święta.
W czw. od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo Świętej Rodziny, i nabożeństwo majowe. O 17:00 msza św.
W pt., w święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, nabożeństwo majowe o 17:00 i msza św. zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.
W sb. nabożeństwo majowe o 17:00 i po nabożeństwie msza św.
Za tydzień V Niedziela Wielkanocy. Po mszy św. o 9:00 nabożeństwo majowe, a po mszy św. o 11:00 spotkanie liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do i Komunii św.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. i Gość Historia za 14 zł. Zapraszam do lektury.
Dziękuję za pomoc w przeprowadzce.
Zaproszenie na koncert ku czci św. Jana Pawła II oraz zaproszenie na pielgrzymkę.
Ksiądz arcybiskup Józef Górzyński metropolita warmiński zaprasza księży i wiernych świeckich do udziału w beatyfikacji piętnastu Sióstr ze Zgromadzenia św. Katarzyny, ofiar armii czerwonej. Beatyfikacja ma odbyć się w sobotę 31 maja 2025 o godz. 11.00 w Braniewie. Potwierdzenie tego terminu nastąpi po wyborze nowego papieża. Siostry oddały życie w 1945 roku: w Olsztynie, Kętrzynie, Lidzbarku Warmińskim, Ornecie, Gdańsku, Pile oraz w łagrach sowieckich. Poniosły śmierć męczeńską pozostając w szpitalach i domach opieki, przy pacjentach, którzy byli przerażeni i bezradni wobec nadciągającego wojennego frontu. Szczegółowe informacje dotyczące uroczystości beatyfikacyjnej oraz formularz zgłoszeniowy znajdziemy na stronie diecezji elbląskiej.
Księża Orioniści z parafii św. Jana Chrzciciela w Malborku, zapraszają na koncert "Małej Armii Janosika ", który odbędzie się 20 czerwca o godz. 20:00 na Wałach von Plauena w Malborku. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową Eventim: https://www.eventim.pl/
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕