Dziś po mszy św. o 7:00 nabożeństwo majowe. Podczas mszy św. o 11:00 dwanaścioro dzieci z naszej parafii przeżywać będzie swoją uroczystość I Komunii Świętej.
Od jutra rozpoczynamy „Biały Tydzień”. Nabożeństwo majowe o godz. 17:00, a po nim msza św. Jutrzejszy dzień, to Dzień Matki. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
We wt. nabożeństwo majowe o godz. 17:00, a po nim msza św.
W śr. o 17:00 nabożeństwo majowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza św. W tym dniu o 16:00 spotkanie liturgiczne z dziećmi rocznicowymi.
W czw. od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 16:45 modlitwa w intencji małżeństw i rodzin przez wstawiennictwo Świętej Rodziny połączona z nabożeństwo majowym i po nabożeństwie msza św.
W pt. o 17:00 nabożeństwo majowe połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego i msza św.
W sb., w święto Nawiedzenia NMP, o 7:00 wyjazd dzieci komunijnych i rocznicowych do Lichenia. Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Jeżeli wśród parafian są chętni na wyjazd, to zapraszam.
W tym dniu w naszym kościele nabożeństwo majowe o 17:00 i msza św. Dzieci komunijne, które nie jadą do Lichenia, tą mszą św. kończą swój „Biały Tydzień”.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Podczas mszy św. o 11:00 dzieci z naszej parafii przeżywać będą swoją rocznicę I Komunii Świętej. Po tej mszy św. nastąpi wręczenie tegorocznym dzieciom komunijnym pamiątkowych obrazków. Po mszy św. o 7:00 nabożeństwo do NSPJ, którym rozpoczniemy miesiąc nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 18 VI, w środę, przed Bożym Ciałem.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Ksiądz arcybiskup Józef Górzyński metropolita warmiński zaprasza księży i wiernych świeckich do udziału w beatyfikacji piętnastu Sióstr ze Zgromadzenia św. Katarzyny, ofiar armii czerwonej. Beatyfikacja ma odbyć się w sobotę 31 maja 2025 o godz. 11.00 w Braniewie. Szczegółowe informacje dotyczące uroczystości beatyfikacyjnej oraz formularz zgłoszeniowy znajdziemy na stronie diecezji elbląskiej.
Księża Orioniści z parafii św. Jana Chrzciciela w Malborku, zapraszają na koncert "Małej Armii Janosika ", który odbędzie się 20 czerwca o godz. 20:00 na Wałach von Plauena w Malborku. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową Eventim: Kup bilety na koncert w Malborku
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕