Dziś po mszy św. o 7:00 nabożeństwo do NSPJ, którym rozpoczniemy miesiąc nabożeństw czerwcowych do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podczas mszy św. o 11:00 dzieci z naszej parafii przeżyją swoją rocznicę I Komunii Świętej. Po tej mszy św. nastąpi wręczenie tegorocznym dzieciom komunijnym pamiątkowych obrazków. Z okazji Dnia Dziecka życzę dzieciom wszystkiego najlepszego.
Jutro msza św. o godz. 11:00.
We wt. nie ma mszy św.
W śr. o 17:00 msza św. Na zakończenie mszy nabożeństwo czerwcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W I czw. od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. O 16:45 modlitwa w intencji małżeństw i rodzin oraz o powołania przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i nabożeństwo czerwcowe. Po nabożeństwie msza św.
W I pt. od 9:00 odwiedziny chorych. Od 16:30 okazja do spowiedzi. O 17:00 msza św. zakończona adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem czerwcowym z koronką do Miłosierdzia Bożego.
W I sb. od 08:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i modlitwą do Niepokalanego Serca Maryi. Po adoracji msza św. W tym dniu dodatkowo o 17:00 msza św. z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po mszy św. o 09:00 nabożeństwo do NSPJ. W tym dniu zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.
Bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 18 VI, w środę, przed Bożym Ciałem.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕