Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. Tych, którzy tego jeszcze nie uczynili, zachęcam do spowiedzi wielkanocnej. To już ostatni tydzień, by wypełnić zalecenie płynące z pięciu przykazań kościelnych. Po mszy św. o 09:00 nabożeństwo do NSPJ.
Dziś zbiórka ofiar na inwestycje parafialne.
Jutro, w drugi dzień świąt Zesłania Ducha Świętego, przypada święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 09:00 z nabożeństwem czerwcowym.
We wt. nie ma mszy św.
W śr., we wspomnienie św. Barnaby, Apostoła o 17:00 msza św. Na zakończenie mszy nabożeństwo czerwcowe połączone z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czw., w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi. O 16:45 modlitwa w intencji małżeństw i rodzin oraz o powołania przez wstawiennictwo Świętej Rodziny i nabożeństwo czerwcowe. Po nabożeństwie msza św.
W pt., we wspomnienie Antoniego z Padwy, o 17:00 msza św. zakończona adoracją Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem czerwcowym z koronką do Miłosierdzia Bożego.
W sb., we wspomnienie bł. Michała Kozala, męczennika, o 16:00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin. O 17:00 msza św. z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a po mszy świętej próba przed bierzmowaniem, które będzie miało miejsce 18 VI, w środę, przed Bożym Ciałem.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po mszy św. o 11:00 nabożeństwo do NSPJ.
W tę niedzielę o godz. 17:00, podczas mszy odpustowej, odbędzie się konsekracja kościoła parafii bł. Michała Kozala.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕