Dziękuję za przeprowadzenie w minioną niedzielę zbiórki na inwestycje parafialne i za złożone ofiary w kwocie 3800,00zł.
Dziś pielgrzymi E.P.P. z grupy Zantyr Sztum dają świadectwo. Po mszach świętych można złożyć intencje modlitewne, które polecane będą w trakcie pielgrzymki, a także ofiarę na dzieło pielgrzymkowe.
W pn. i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. o 17:00 msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W czw. od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci św. Rodziny w intencji małżeństw i rodzin. O 17:00 msza św. Zapraszam po mszy świętej na spotkanie organizacyjne przed sierpniowym odpustem.
W pt. msza św. o 17:00 zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.
W sb. msza św. o 17:00.
W przyszłą niedzielę, po mszach świętych, poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕