Dziękuję za ofiary złożone podczas poświęcenia pojazdów na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy w ramach akcji MIVA Polska. Dziękuję także dyrekcji i pracownikom kuchni naszej szkoły za obiad przygotowany dla pielgrzymów E.P.P.
W pn. i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00.
W I czw. od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci św. Rodziny w intencji kapłanów, małżeństw i rodzin. O 17:00 msza św.
W pt. o 17:00 msza św. zakończona koronką do Miłosierdzia Bożego.
W sb. msza św. ślubna o 14:30. W tym dniu wspólnota „AA” przeżywać będzie o godzinie 15:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i o 17:00 mszę świętą.
W przyszłą, II niedzielę miesiąca, przypada zbiórka na cele inwestycyjne. Proszę Radnych parafii o jej przeprowadzenie. Za ofiary, które zostaną złożone z góry dziękuję.
W związku z rozpoczęciem przygotowań do naszego parafialnego odpustu ku czci świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa proszę o deklarację upieczenia ciasta na powitanie pielgrzymów. Odpust przypada za dwa tygodnie w niedzielę po uroczystości Wniebowzięcia NMP, czyli 17 sierpnia.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕