Dziś, w II niedzielę miesiąca, przypada zbiórka na cele inwestycyjne. Dziękuję Radnym parafii za jej przeprowadzenie. Dziękuję za złożone ofiary.
W pn. i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. msza św. z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:00.
W czw. od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci św. Rodziny w intencji małżeństw i rodzin. O 17:00 msza św.
W pt., w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze św. w porządku niedzielnym, czyli o 7:00, 9:00 i 11:00. Na zakończenie mszy błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców.
W sb. msza św. o 17:00.
W przyszłą XX niedzielę zwykłą przypada nasz parafialny odpustu ku czci świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. O godzinie 7:00 i 9:00 msza św. z niedzieli zwykłej. (nie ma mszy św. o 11:00). Uroczystości Odpustowe, którym przewodniczyć będzie ksiądz kanonik Jerzy Żochowski, rozpoczniemy o godzinie 13:00. W związku z trwającymi przygotowaniami proszę jeszcze o deklarację upieczenia ciasta na powitanie pielgrzymów, a także o wszelką potrzebną w tym dniu pomoc.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕