Dziś, po mszy św. o 11:00, pierwsze spotkanie organizacyjne dla kandydatów do I Komunii św. i ich rodziców.
W tym tygodniu, w związku z XI Żuławską Pielgrzymką Pieszą do Gietrzwałdu, która odbędzie się w dniach 10-14 września i na którą serdecznie zapraszam, kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
Jutro, w związku z Uroczystością Narodzenia NMP, msza św. 09:00. Na zakończenie mszy św. błogosławieństwo ziarna pod zasiew.
We wtorek mszy św. nie będzie.
W śr. msza św. o 17:00 zakończona nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy.
W czw. od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci św. Rodziny w intencji małżeństw i rodzin. O 17:00 msza św.
W pt. o 17:00 msza św. zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza o 17:00.
W przyszłą niedzielę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W katedrze elbląskiej z tej okazji uroczystość odpustowa. W tym dniu kolejna zbiórka na cele inwestycyjne parafii. Proszę radnych parafii o jej przeprowadzenie, a parafian o dar serca.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕