W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar na cele inwestycyjne parafii oraz II taca na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dziękuję z serca za wszystkie złożone ofiary. Radnym parafii dziękuję za przeprowadzenie tych zbiórek.
Dziękuję ponownie za pomoc w posprzątaniu plebanii.
W kolejnych dniach listopada, w miesiącu pamięci o naszych zmarłych, będziemy się modlić wypominkami.
Jutro mszy św. nie będzie.
We wtorek, w Narodowe Święto Niepodległości, msza św. o 16:00. Po mszy św. od godz. 17:00 obchody dnia niepodległości w GOK w Ryjewie.
W środę o 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wypominki, a po nich msza św.
W czw. o 17:00 nabożeństwo ku czci Św. Rodziny w intencji małżeństw i rodzin oraz wypominki. Po nich msza św.
W pt. o 17:00 wypominki i msza św.
W sb. o 17:00 wypominki i po nich msza św.
W przyszłą niedzielę obchodzimy w kościele Dzień Ubogich.
Jest nowy Gość Niedzielny za 10 zł. Zapraszam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕