Jutro, w pn., przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o 9:00 i 17:00 z błogosławieństwem świec zwanych gromnicznymi.
We wt. mszy św. nie będzie.
W śr. msza św. o 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
W I czw., od godz. 16:00, adoracja Najświętszego Sakramentu, z okazją do spowiedzi, zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin oraz o powołania do kapłaństwa. Po nabożeństwie msza św.
W I pt., od 09:00 odwiedziny chorych, od 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi, zakończona nabożeństwem do NSPJ i Koronką do Bożego Miłosierdzia. Po nabożeństwie msza św.
W I sb., od 8:30, adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi, zakończona nabożeństwem różańcowym i litanią do NMP. Po nabożeństwie msza św. W tym dniu dodatkowa msza św. o godz. 17:00.
W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na cele inwestycyjne.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕