Dziś zbiórka ofiar na cele inwestycyjne. Za złożone ofiary i przeprowadzoną przez radnych parafii zbiórkę serdecznie dziękuję.
Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas w miniony, wtorkowy wieczór i rozebrali dekoracje świąteczne oraz posprzątali kościół.
Jutro, w pn., i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr., we wspomnienie Najświętszej Maryi z Lourdes, przypada Dzień Chorego. Msza św. o 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi nabożeństwo dla osób chorych zorganizujemy w innym, korzystniejszym czasie.
W czw. msza św. o 17:00 zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin.
W pt. msza św. o 17:00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza św. o godz. 17:00.
W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abp. Tadeusza Wojdy SAC, decyzją Biskupa Elbląskiego, w przyszłą niedzielę, 15 lutego 2026 roku na terenie diecezji elbląskiej zostanie przeprowadzona zbiórka na pomoc Ukrainie. W naszej parafii zbierzemy na ten cel tzw. II tacę.
Ta niedziela będzie ostatnią niedzielą tegorocznego karnawału. Za 10 dni rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.
Parafia w Starym Targu organizuje w dniach 19-26 maja b.r. pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Koszt wyjazdu to 5200,00 zł. Szczegóły na stronie parafii Stary Targ.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕