Dziękuję za złożone, w minioną niedzielę, ofiary na inwestycje w kwocie 3310,00zł. Radnym parafii dziękuję za przeprowadzenie zbiórki.
Dzisiaj, w ostatnią niedzielę karnawału, w odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski i w zgodzie z decyzją Biskupa Elbląskiego, zbiórka na pomoc Ukrainie. W naszej parafii przeznaczamy na ten cel tzw. II tacę. Za wszelkie złożone ofiary dziękuję.
Jutro, w pn., i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msza św., z obrzędem posypania głów popiołem na znak pokuty, o godz. 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy. Tego dnia zachowujemy post ścisły: rezygnujemy ze spożywania pokarmów mięsnych i wykwintnych; jemy raz do syta i dwa skromne posiłki.
W czw. msza św. o 17:00 zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin.
W pt. o 16:30 pierwsze nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po nabożeństwie msza św. zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza św. o godz. 17:00.
Przyszła niedziela, to I niedziela Wielkiego Postu. Po mszy św. o 9:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem Gorzkich Żali.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕