Dziękuję za złożone, w zeszłą niedzielę, ofiary na pomoc Ukrainie w kwocie 635,00zł. Radnym parafii dziękuję za przeprowadzenie zbiórki.
Dzisiaj, w I niedzielę Wielkiego Postu, po mszy św. o 9:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem Gorzkich Żali.
W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
Jutro, w pn., i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. msza św. o godz. 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
W czw. msza św. o 17:00 zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin.
W pt. o 16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Zaraz po nabożeństwie msza św. zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza św. o godz. 17:00.
Przyszła niedziela, to II niedziela Wielkiego Postu. W tym dniu zbierzemy II tacę na Dzieło Pomocy Misjom – Ad Gentes. Po mszy św. o 11:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem Gorzkich Żali.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕