Dziękuję za ofiary zebrane na II tacę, w minioną niedzielę, na Dzieło Pomocy Misjom – Ad Gentes, w kwocie 580,00zł. Radnym parafii dziękuję za jej przeprowadzenie.
Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, tradycyjna zbiórka ofiar na cele inwestycyjne. Po mszy św. o 09:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem Gorzkich Żali w intencji kobiet z okazji ich międzynarodowego święta. Wszystkim niewiastom życzę obfitości Bożych łask.
Jutro, w pn., i we wt. mszy św. nie będzie.
W śr. msza św. o godz. 17:00, z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
W czw. msza św. o 17:00 zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin.
W pt. o godz. 16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i po nim msza św. zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza św. o godz. 17:00.
Przyszła niedziela, to już IV niedziela Wielkiego Postu. Po mszy św. o 11:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
Nasze wielkopostne rekolekcje odbędą się w dniach 22. - 24.03., od niedzieli do wtorku, a poprowadzi je ks. Tomasz Wieczorek – duszpasterz młodzieży i wikariusz parafii św. Wojciecha w Kwidzynie.
Zachęcam do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕