Dziś, w V niedzielę Wielkiego Postu, rozpoczynamy nasze rekolekcje, które będą trwać do wtorku 24.03. Prowadzi je ks. Tomasz Wieczorek – duszpasterz młodzieży i wikariusz parafii św. Wojciecha w Kwidzynie, którego serdecznie w naszej parafii witam. Nabożeństwo Gorzkich Żali po mszy św. o 09:00.
Msze św. z nauką rekolekcyjną jutro i we wtorek o 9:00 i 17:00. Spowiedź św. w pn., tylko przed mszą o 17:00 (dwóch spowiedników) i we wtorek przed mszą o 9:00 (dwóch spowiedników) oraz przed mszą o 17:00 (trzech spowiedników). Taca z tych dni przeznaczona jest na potrzeby rekolekcjonisty.
W śr., w uroczystość Zwiastowania Pańskiego i na zakończenie VI Tygodnia Modlitw o Ochronę Życia, msza św. o godz. 17:00 zakończona nowenną do MB Nieustającej Pomocy i litanią do św. Józefa. Na zakończenie tych modlitw można będzie podjąć adopcję dziecka poczętego.
W czw. msza św. o 17:00 zakończona nabożeństwem w intencji małżeństw i rodzin.
W pt. o godz. 16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej i po nim msza św. zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
W sb. msza św. o godz. 17:00.
Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na rozpoczęcie każdej mszy św. Po mszy św. o 11:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
W tym dniu o godz. 13:00, w sali GOK, odbędzie się kiermasz wielkanocny.
Trwa zbiórka ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Ofiary można składać do skarbon przy drzwiach kościoła.
Zachęcam do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która startuje 27.03. b.r. z Malborka po mszy św. o 20:00.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Gość Historia”, i „Gość Ekstra”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na Nowy Rok.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕