Niech Zmartwychwstanie Pańskie niosące odrodzenie duchowe, napełni nas wszystkich pokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Wszystkim parafianom i gościom życzę błogosławionych, pełnych miłości i dobroci Świąt.
Pragnę podziękować tym, którzy przyczynili się do uświetnienia naszych uroczystości. Dziękuję więc za pomoc w posprzątaniu i udekorowaniu kościoła na dni Triduum Paschalnego i Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję za dekoracje kwiatowe. Dziękuję zaangażowanym w pomoc w przebiegu procesji rezurekcyjnej. Dziękuję ministrantom za oprawę liturgiczną tych świętych dni. Dziękuję także za ofiary na kwiaty do dekoracji Grobu Pańskiego i ołtarza w kwocie 1.420,00.
Dziś jeszcze msze św. o 9:00 i 11:00. Po mszy o 9:00 odmówimy modlitwę III dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia.
Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, w I dzień oktawy Zmartwychwstania, msze święte o 7:00, 9:00 i 11:00. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wsparcie KUL. Na zakończenie mszy św. o 9:00 modlitwa IV dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia. Od jutra do jesieni przedsionek kościoła będzie otwarty przez cały dzień, by dać możliwość indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem oraz wizerunkiem Patronów naszej parafii, czyli Świętej Rodziny z Nazaretu.
We wt. msza święta z modlitwą V dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia.
W śr. o 17:00 msza święta, zakończona nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy oraz litanią do Świętego Józefa i modlitwą VI dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia.
W czw. od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji małżeństw i rodzin oraz modlitwą VII dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia. O 17:00 msza św.
W piątek o 17:00 msza św. zakończona modlitwą VIII dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia.
W sb. msza święta o 17:00 zakończona modlitwą IX dnia nowenny przed Niedzielą Miłosierdzia.
Przyszłą, II Niedzielę Wielkanocy, przeżywamy, jako Niedzielę Miłosierdzia. W tym dniu Radni Parafii, za co już dziś im dziękuję, przeprowadzą zbiórkę inwestycyjną oraz zbiorą drugą tacę na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej Diecezji.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Gość Historia”, i „Gość Ekstra”. Zachęcam do lektury. Są jeszcze kalendarze na ten Rok.
Proszę o podarowanie 1,5 % podatku na rzecz księdza Andrzeja.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕