Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
Dziś po mszy św. o 11:00 spotkanie z dziećmi, które przeżywać będą 24.05. b.r. rocznicę swojej I Komunii Świętej.
W pn. i wt. nie będzie mszy św.
W środę, w święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy, o 17:00 msza święta, a po mszy nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i litania do św. Józefa.
W czw. od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i modlitwą w intencji małżeństw i rodzin, a o 17:00 msza św.
W I piątek, czyli 1 maja, od 9:00 odwiedziny chorych, o 16:30 okazja do spowiedzi, o 17:00 nabożeństwo majowe, a po nim msza św. zakończona koronką do Bożego Miłosierdzia. Na ten piątek biskup elbląski udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych, prosząc, by korzystający z dyspensy, dobrowolnie, przy okazji, wsparli jałmużną osoby znajdujące się w potrzebie.
W I sobotę, czyli 2 maja, przypada Uroczystość NMP, Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny. O 8:30 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem ku czci NMP. Msze święte o 9:00 i 11:00.
W przyszłą niedzielę po mszy św. o 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II, które w przyszłym roku przeżywać będą I Komunii Świętą. Podczas mszy św., w ramach pieśni na komunię św. i dziękczynienie, odśpiewamy Litanię Loretańską.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕