Dziś święto państwowe Konstytucji 3 Maja. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny. W ramach pieśni na komunię św. i dziękczynienie, odśpiewamy Litanię Loretańską m.in. w tej właśnie intencji.
Po mszy św. o 11:00 spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci klas II, które w przyszłym roku przeżywać będą I Komunii Świętą.
W pn. i wt. nie będzie mszy św.
W środę, w święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, o 17:00 nabożeństwo majowe i msza święta, a po mszy nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i litania do św. Józefa. W tym dniu na parkingu przy GOK w godzinach 9:00-10:30 w OPTO-BUSIE można będzie zrobić bezpłatne badanie wzroku. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła.
W czw. od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i modlitwą w intencji małżeństw i rodzin, a o 17:00 nabożeństwo majowe i msza św.
W piątek, w uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, o 17:00 nabożeństwo majowe, a po nim msza św. Po mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.
W sobotę o 17:00 nabożeństwo majowe i msza św.
W przyszłą, drugą niedzielę maja, zbiorka ofiar na cele inwestycyjne parafii. Proszę radnych parafii o jej przeprowadzenie.
Za tydzień, po mszy św. o 11:00, spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do swojej I Komunii Świętej. W tym dniu poświęcenie książeczek.
Dziękuję za ustrojenie krzyży i kapliczek przydrożnych. Zaprasza w imieniu mieszkańców do przeżywania tam nabożeństw majowych ku czci Matki Bożej. Jednocześnie zapraszam do naszej świątyni na nabożeństwa majowe.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Misyjnych Dróg”. Zachęcam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕