Dziś, w drugą niedzielę maja, zbiorka ofiar na cele inwestycyjne parafii. Dziękuję radnym parafii za jej przeprowadzenie. Po mszy św. o 7:00 odśpiewamy Litanię Loretańską.
Na zakończenie mszy św. o 11:00 poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dzieciom, przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po mszy spotkanie liturgiczne dla nich.
W pn. i wt. nie będzie mszy św.
W środę, we wspomnienie NMP z Fatimy, o 17:00 nabożeństwo majowe oraz nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i litania do św. Józefa. Msza święta po nabożeństwie.
W czw., w święto św. Macieja Apostoła, od 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i modlitwą w intencji małżeństw i rodzin, a o 17:00 nabożeństwo majowe i msza św. Po mszy św. spotkanie liturgiczne dla dzieci przed rocznicą I Komunii św.
W piątek o 17:00 nabożeństwo majowe i koronka do Bożego Miłosierdzia, a po nich msza św.
W sobotę, w święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, o 17:00 nabożeństwo majowe i msza św.
W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po mszy św. o 9:00 odśpiewamy Litanię Loretańską. Po mszy o 11:00 spotkanie liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
Dziękuję za ustrojenie krzyży i kapliczek przydrożnych. Zapraszam na nabożeństwa majowe także do naszej świątyni.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Gościa Historia” oraz „Misyjnych Dróg”. Zachęcam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕