Przeżywamy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po mszy św. o 9:00 odśpiewamy wspólnie, w ostatni dzień maja, Litanię Loretańską. Podczas mszy św. o 11:00 siedmioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej.
Jutro, w pn., w pierwszym dniu „Białego Tygodnia”, rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Z okazji przypadającego Dnia Dziecka życzę wszystkim dzieciom Bożego błogosławieństwa. W tym dniu o godz. 17:00 nabożeństwo do NSPJ w intencji wszystkich dzieci i msza św.
We wtorek o 17:00 nabożeństwo do NSPJ i msza św. W związku z zakończeniem remontu sali katechetycznej proszę o pomoc, we wtorek od godz. 18:00, w przeniesieniu wyposażenia sali i w jej sprzątnięciu.
W środę o godz. 17:00 nabożeństwo do NSPJ i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz litania do św. Józefa. Msza święta po nabożeństwie, a po mszy św. próba sypania kwiatów w Boże Ciało.
W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu o 7:00, zakończona nabożeństwem ku czci NSPJ, i o 10:00, po której odbędzie się procesja eucharystyczna ulicami Ryjewa. Wysławiając Boga za dar Ciała i Krwi Pana Jezusa przejdziemy od naszego kościoła do kościoła bł. Michała Kozala. Wszystkich, a szczególnie członków Rady Parafialnej i członkinie Ż.R. oraz ich rodziny proszę, o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, i o poprowadzenie procesji poprzez niesienie baldachimu, różańca, poduszek, chorągwi i feletronów. Zapraszam dziewczynki starsze i młodsze do sypania kwiatów podczas procesji, w sposób szczególny zapraszam te, które przeżyły I Komunię i rocznicę I Komunii św. Zapraszam też chłopców do niesienia różańca i poduszek. Proszę o ofiarowanie płatków kwiatów do sypania podczas procesji. Proszę o ofiary do skarbony na zakup kwiatów do przystrojenia ołtarzy.
W I piątek, rozpoczynając oktawę Bożego Ciała, od 9:00 odwiedziny chorych, od 16:30 okazja do spowiedzi, o 17:00 msza św. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym i koronką do Miłosierdzia Bożego zakończona procesją eucharystyczną wokół naszego Kościoła.
W I sobotę od godz. 8:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP, a po nim msza św. Wieczorem o 17:00 kolejna msza św. zakończona nabożeństwem ku czci NSPJ i procesją eucharystyczną wokół naszego Kościoła.
W przyszłą niedzielę po mszy św. o 7:00 nabożeństwo ku czci NSPJ i procesja eucharystyczna wokół naszego Kościoła.
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz "Gościa Ekstra". Zachęcam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕