Dziękuję za wtorkową pomoc w posprzątaniu i umeblowaniu pomieszczeń audytorium.
Bardzo serdecznie dziękuję także: - za przygotowanie ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała, - za poprowadzenie procesji, - za ofiarowanie płatków kwiatów i ich sypanie, - za niesienie chorągwi, feretronów, różańca i poduszek, - za złożone ofiary do skarbony na zakup kwiatów do przystrojenia ołtarzy, - za oprawę muzyczną i liturgiczną, - za zabezpieczenie przemarszu procesji. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i sprawny przebieg tej uroczystości.
Dziś po mszy św. o 7:00 nabożeństwo ku czci NSPJ i procesja eucharystyczna wokół kościoła.
Jutro mszy św. nie będzie.
We wtorek o 17:00 msza św. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym i procesja eucharystyczna wokół naszego Kościoła.
W środę o godz. 17:00 msza św. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do NSPJ oraz nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i litanią do św. Józefa zakończona procesją eucharystyczną wokół naszego Kościoła.
W czwartek, w ostatni dzień oktawy Bożego Ciała, od godziny 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi i nabożeństwem do NSPJ i ku czci św. Rodziny. Na zakończenie adoracji procesja eucharystyczna wokół naszego Kościoła. Po procesji msza św. o 17:00.
W piątek, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:00 msza św. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem czerwcowym i koronką do Miłosierdzia Bożego. Uroczystość znosi obowiązek piątkowego postu.
W sobotę, we wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, o 17:00 msza św. zakończona nabożeństwem do Matki Bożej i Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W przyszłą, II niedzielę miesiąca, przypada zbiórka na cele inwestycyjne parafii. Proszę Radnych parafii o jej przeprowadzenie. W tym dniu, po mszy św. o 9:00, nabożeństwo ku czci NSPJ. W parafii Benowo, o godz. 12:00 odpust ku czci NSPJ.
Serdecznie zapraszamy młodych mężczyzn uczęszczających do szkoły ponadpodstawowej lub starszych do udziału w rekolekcjach powołaniowych pod hasłem „Czy miłujesz mnie?” (J 21, 15b), które poprowadzi ks. Amadeusz Babiel. Rekolekcje rozpoczną się w piątek, 26 czerwca (zjazd do godziny 17:00) a zakończą we wtorek, 30 czerwca (wyjazd po godzinie 14:00). Miejscem rekolekcji będzie Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej (Elbląg, ul. Bożego Ciała 10). Koszt rekolekcji wynosi 150 zł. Rzeczy, które warto zabrać, to: Pismo Święte, notatnik, długopis, śpiwór, strój sportowy. Zgłoszenia przyjmujemy na adres email: kolopowolaniowe@gmail.com Więcej informacji na stronie: https://wsdelblag.pl/?page_id=11565
Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Gościa Ekstra”. Zachęcam do lektury.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕